INNOFORUM 2024

Jak získat inovacemi svět?

 • INSPIRUJTE SE PODNIKATELI A INOVÁTORY, KTEŘÍ USPĚLI VE SVĚTĚ • OBJEVTE NEJNOVĚJŠÍ TRENDY I TECHNOLOGIE BUDOUCNOSTI • SEZNAMTE SE A PROPOJTE SE S LÍDRY FIREM, VĚDY I INOVAČNÍCH CENTER  OSLAVTE 20 LET ČR V EU UDÁLOSTÍ, KTERÁ ROZPÁLÍ VÁŠ MOTOR INOVACÍ

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

PROGRAM

"

  INNOFORUM pořádá pro majitele a ředitele firem Středočeské inovační centrum pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Petry Peckové.

  PROČ BYSTE MĚLI PŘIJÍT?

  N

  Zkušenosti úspěšných

  N

  Myšlenky vizionářů

  N

  Know-how expertů

  N

  Networking s lídry

  Osobně potkáte zakladatele startupů, kteří se prosadili se svojí firmou ve světě

  Úspěšní podnikatelé vás napumpují energií a předají vám praktické tipy a zkušenosti, které pomohou proměnit vaše vize v úspěšnou realitu.

  Objevíte nejnovější trendy a klíčové inovativní technologie

  Špičkoví experti a inspirátoři vám pomohou vyniknout nad konkurencí a najít nové příležitosti pro váš byznys a inovace v dynamickém mezinárodním prostředí.

  Odnesete si osobní vazby s úspěšnými lídry inovací

  Inspirativní networking vás propojí s více než 100 majiteli a řediteli inovativních firem a řediteli výzkumných a inovačních center.

  • Získejte vše na jednom exkluzivním místě.

  PREZENTUJÍCÍ

  Jaroslav Řasa

  Jaroslav je zakladatel ABRA Holdingu, který rozvíjí byznys po celé Evropě. Jako vizionář v oblasti IT dovedl svůj startup až k firmě s miliardovou hodnotou. Jeho práce spočívá ve spojování IT firem a technologií, které jsou mimořádně přínosné pro zákazníky i zaměstnance. Jaroslavův inovační přístup k podnikání nejen transformuje firmy, ale mění celý průmysl, posiluje komunity a vytváří nové standardy. Zároveň je mecenášem české vědy, protože věří, že inovace jsou elementárním základem prosperity.

  Monika Vondráková

  Monika aktuálně působí na pozici viceprezidentky ABRA Holding. Přes deset let ovlivňuje marketingové a strategické směřování společnosti a významným způsobem přispívá k úspěchu celé skupiny na evropském trhu. Je zároveň vizionářkou, která se věnuje rozvoji české vědy a podpoře českých vědců. Spoluzaložila Nadační fond Neuron a následně Nadaci Neuron, aby pomohla zvyšovat prestiž vědců v naší zemi a zároveň umožnila vědcům realizovat své výzkumné činnosti v Česku.

  Radek Špicar

  Radek je viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, kde má na starosti hospodářskou politiku a export. Vzdělání získal na University of Cambridge, řídil vnější vztahy ve Škoda Auto a vedl prestižní think-tank Aspen Institute Prague. Působil také jako viceprezident konfederace BusinessEurope, která reprezentuje 20 milionů podniků v celé Evropě.

  Milan Holec

  Milan je špičkový fyzik v oblasti vodíkové fúze. Najdete ho v Silicon Valley jako lídra teorie a simulací ve fúzním startupu Xcimer, který vyvíjí největší laser na světě. Předtím byl součástí týmu v Lawrence Livermore National Laboratory, který se postaral o revoluční událost ve fyzice. Jako první v dějinách totiž získal z jaderné fúze několikanásobně více energie, než kolik do ní vložil. Milan má podíl na výzkumu, který může dramaticky změnit dostupnost energie pro lidstvo, ale i vhled do startupových trhů, které jaderná fúze rozhýbává po celém světě.

  Liliana Unachukwu

  Liliana je dynamickou silou ve světě startupů. Vede poradenskou firmu Pipette & Chart a jako strategická konzultantka pomáhá deep tech startupům v raných fázích. Přináší hluboké porozumění inovacím i strategickému vedení, které získala v roli CEO nanotechnologického startupu. Svojí vášní pro mentoring inspiruje nové generace podnikatelů k většímu úsilí a úspěšnějším projektům. Aktuálně pracuje s firmou DNAI na aplikaci nejnovějších výzkumů umělé inteligence do výroby.

  Pavel Wimmer

  Pavel je co-founder a CEO společností Tekies a DNAi, které vyvíjí a zavádí přelomová AI řešení do širokého spektra firem. Zaměřují se na nejnovější výzkum a vývoj v oblasti umělé inteligence i na projekty digitalizace. Pavel má přes 15 let zkušeností s budováním a řízením výjimečných týmů, které patří k nejlepším ve svém oboru. Získal je zejména v technologických mezinárodních společnostech Siemens a IBM. Rád propojuje svět lidí a AI v souladu s udržitelností a etickými hodnotami.

  Miroslav Svoboda

  Miroslav působí přes 20 let ve společnosti Deloitte. Zastává v ní pozici seniorního partnera v daňovém a právním oddělení a také roli Country leadera Deloitte Česká republika. Bohaté zkušenosti nasbíral během projektů mezinárodního zdanění, právní a účetní struktury či akvizic. Podílel se i na mezinárodních zakázkách, projektech restrukturalizace a refinancování. Miroslav je leaderem programu Czech Best Managed Companies, který oceňuje přední soukromě vlastněné společnosti v ČR.

  Tomáš Řepa

  Tomáš je vojenský historik, který se věnuje soudobým dějinám a jejich dopadu do současného světa. Aktuální události dokáže vidět nejen v historickém kontextu, ale i optikou nových příležitostí. Působí na Fakultě vojenského leadershipu Univerzity obrany a vyučuje také na Masarykově Univerzitě. Popularizuje témata spojená s historií, bezpečností či dezinformacemi. Spolupracuje s řadou paměťových institucí a je členem aktivní zálohy Velitelství informačních a kybernetických sil. 

  Martin Fusek

  Martin je ředitel společnosti IOCB Tech, která zajišťuje transfer technologií pro Ústav organické chemie a biochemie AV ČR. Rád zpřístupňuje vynálezy tak, aby ve finále prospívaly všem. Než se v roce 2007 začal věnovat komercializaci výsledků vědy, pracoval pro průmyslové společnosti Sigma Aldrich a Merck. Profesor Martin Fusek zároveň působí na ÚOCHB jako zástupce ředitele pro translační výzkum a vyučuje na VŠCHT v Praze.

  PROGRAM

  Keynote 1

  Jak vaše firma uspěje na globální scéně?

  Jaroslav Řasa a Monika Vondráková – Příběh lídrů, kteří dovedli svůj startup až k mezinárodně úspěšnému ABRA Holdingu s miliardovou hodnotou. Jak přemýšlí a jak konají?

  Keynote 2

  Jak získáte to nejlepší z trhu EU?

  Radek Špicar – Skvělé příležitosti pro české firmy odhalí viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR pro hospodářskou politiku a export.

  Keynote 3

  Jak se prosadíte v Silicon Valley?

  Milan Holec – Zkušenosti špičkového vědce v oblasti vodíkové fúze. Jak přispěl k revoluční události ve fyzice a co mu pomohlo uspět v Silicon Valley? A proč jaderná fúze rozhýbává startupové trhy po celém světě?

  Panel 1

  Jak využijete top světové trendy ve svůj prospěch?

  Tomáš Řepa – Překvapivá perspektiva vojenského historika, který v současných konfliktech objevuje nové šance.

  Panel 2

  Jak se stanete technologickém lídrem světa?

  Pavel Wimmer – Umělá inteligence brutálně zefektivňuje firmy. Jak můžete nejnovější AI aplikovat a vyniknout nad konkurencí? Ukáže co-founder Tekies a DNAi Pavel Wimmer.

  Liliana Unachukwu – Nanotechnologie, biotechnologie, AI či robotika proráží cestu deep tech startupům. Odhalí jejich mentorka a CEO Pipette & Chart.

  Martin Fusek – Chemie a biochemie generuje vynálezy i peníze. Jak dělat špičkový transfer technologií i v dalších oborech? Prozradí ředitel IOCB Tech.

  Miroslav Svoboda – Chytré finanční fúze a akvizice přináší firmám top technologie i nové trhy. Best practices vám předá Country leader Deloitte Česká republika.

  VSTUPENKY

  PLATBA NA FAKTURU

  HLAVNÍ PARTNEŘI

  KONTAKT

  Telefon

  +420 720 074 991

  Mária Lencová

  Event Specialist

  Fakturační údaje:

  Středočeské inovační centrum
  Strakonická 3367, Praha 5 

  IČO: 04228235